Masáže

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi relaxační typy masáží.
Lávové kameny navodí stav relaxace mnohem rychleji než klasický způsob masírování.Kameny zvlhčené exotickým aromatickým olejem se přikládají na unavené a bolavé svaly, čímž dochází k jejich uvolnění, k odbourání pocitů nepříjemného napětí a k oživení mysli. 

Teplo má uklidňující účinky na nervová zakončení, zvyšuje průtok krve do tkání a svalů, čímž snižuje nepříjemné pocity napětí a bolesti. Při masáži nedochází k extrémním teplotním výkyvům v těle a navozuje se maximální pocit uvolnění. Během masáže lávovými kameny je klient uveden do hlubokého stavu relaxace. 

Správné prokrvení, ke kterému dochází během procedury, je důležité pro správnou funkci krevního oběhu a lymfatického systému, dále přináší potřebné živiny a odstraňuje potíže vznikající při nedostatečném prokrvení. 

Využití masáží lávovými kameny při potížích 

Speciální masážní technika spolu s účinky tepla lávových kamenů odbourává stres a napětí a dlouhodobě uvolňuje tělo i mysl. Působí na bolestivé stavy kloubů, unavené svaly, bolest v zádech nebo ztuhnutí v oblasti krční páteře, pomáhá však i při revmatismu, křečích, nespavosti, bolestech hlavy apod. 

Přiložení lávových kamenů obnovuje energii celého těla, čímž zrychluje metabolismus, a může tak pomoci při nastartování procesu hubnutí. 

Lávové kameny využívají mimořádně silných energetických vibrací, čímž přispívají k odstraňování blokací důležitých bodů těla. Působí také pozitivně při snaze o urychlení regenerace tkání. 

Masáže patří k nejstarším léčebným metodám na světě, lidstvo je v nejrůznějších typech a metodách zná a provádí už více jak tři tisíce let. 

Cílem masáže je celková regenerace duše i těla, upevnění zdraví po tělesné i psychické stránce, navození zdravých pocitů sebevědomí, zvýšení výkonnosti a celkové posílení. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *