O mně…

Zdravím všechny návštěvníky mého webu 🙂

Nebudu rozepisovat počet dětí, dosažené vzdělání nebo pracovní úspěchy, které nemají s masážemi nic společného a rozhodně se nejednalo o žádný relax…

V březnu 2014 jsem absolvolala intenzivní rekvalifikační kurz „Masér pro sportovní a rekondiční masáže“ v Dexter Academy v Praze.

Součástí rekvalifikace byl také kurz „Medová masáž“ a „Hot Stones – obličej, dekolt“.

Na nějakou dobu jsem z rodinných důvodů činnost musela přerušit. Nicméně již jsem opět v sedle a mohu se věnovat masážím jako před ukončením, tedy prozatím jen po večerech a o víkendu.

Také si chci doplnit své masérské vzdělání a zkušenosti, tedy absolvovat nějaké další kurzy. Ale k tomu potřebuji hlavně své klienty, kterým pomohu relaxovat a oni mi pomohou ušetřit na nové vzdělávání v oblasti masáží…

Pokud se ke mně chcete objednat, nejlepší je použít rezervační systém pomocí tlačítka VYTVOŘIT REZERVACI

V rezervačním systému uvidíte nejen rozpis jednotlivých nabízených služeb, ale i jejich cenu.

Samozřejmě se můžete objednat přes email janachynavova(zavináč)gmail.com – snažím se odpovídat v co nejkratší době.

Jelikož aktuálně nemám vlastní salon, ale využívám sdílené místnosti v Moje masérna, je potřeba se objednat dostatečně dlouho dopředu, abych mohla zajistit, že naše místnost bude volná a že i já budu mít čas.

Proto je možné se objednat nejpozději 3 dny předem. Nicméně pokud se stane, že na masáž zrovna spěcháte, i tak mne neváhejte kontaktovat přes email a uvidíme, jestli Vám budu moci vyhovět. Všechny rezervace ručně schvaluji právě z tohoto důvodu, takže každou rezervaci Vám potvrdím ještě emailem a SMS.

Děkuji za přízeň a těším se na všechny „staré“ i nové klienty 🙂

Jana