Aroma masáž – Hřebíček – Mandarinka – Skořice

Aroma masáž uvolňující bolesti a svalové křeče

Hřebíček – Mandarinka – Skořice

Tato trojkombinace esenciálních olejů je vmíchána do čistého mandlového oleje v kvalitě bio a pomocí relaxační masáže Vám přinese odpočinek a úlevu svalům. Zasáhne nejen Vaše unavené svaly, ale hlavně pomůže zastavit myšlenky a dovolí Vám hlubokou relaxaci a načerpání nové energie do dalších dnů.

Hřebíček – element oheň

pomáhá tělu k hojení, uvolňuje křeče svalů, tlumí bolest a pomáhá při revmatismu výrazně snižuje účinnost patogenních mikroorganismů. Ayurvéda doporučuje hřebíček i pro posílení srdečního svalu.

Pomáhá v harmonizaci těla i ducha, podporuje koncentraci, uvolňuje duševní blokády a pomáhá odplavovat stresové napětí.

Mandarinka – element vzduch

Pomáhá k revitalizaci, posiluje imunitu, mírně uvolňuje křečové napětí, povzbuzuje tok lymfy a podporuje trávení.

Účinky na duši – pomáhá mírnit deprese, mírnit strach (u dětí), v duševních krizích, uklidňuje hyperaktivitu u dětí, mírní melancholii, smutek a nervové napětí. Dodává optimismus.

Skořice – element oheň

Účinky na tělo jsou adstringentní, silně antiseptické, podporuje prokrvení, povzbuzuje srdce, uvolňuje křeče zlepšuje krevní oběh, ničí parazity mikroby a plísně, podporuje trávení. Pomáhá při revmatismu a žilních potížích.

Účinky na duši – lehce erotizující, posiluje nervy, dodává duševní stabilitu, pomáhá při citovém chladu, impotenci a nevyrovnanosti. Poskytuje inspiraci a kreativitu. Posiluje vlastní sebejistotu.